Říjen 2017

Podzimní idylka

17. října 2017 v 15:58 | Polygamní impotence |  Padat si v oblacích a létat tvrdě na zem
On měl šedý svetr, ona černou mikinu, i když již několikátý den v kuse, feromony nasáklý textil je vzrušoval. On měl za sebou pár pěkných, vydařených vztahů, které nakonec nevyšly, ona mnoho těch hrozných, co málem vyšly.

Zatímco on umisťoval své sémě do vagín, u nichž znal oblíbenou barvu, zvíře a hudební vkus jejich majitelek. Ona si své sexuální partnery vybírala výhradně na základě jejich vzhledu. Myslela si, že když bude polykat ty namakané svalovce se souměrnými rysy, zaručeně zkrášlí. Když se občas příliš opila a nalezla se ráno vedle někoho neestetického, úzkostlivě pozorovala odraz své tváře v zrcadle dělajíce si vrásky, jestlipak jí koncentrát potencionálně ošklivých mimin nezpůsobil vrásky.

Ona si myslela, že je zákonitě každý vztah pomalým procesem umírání, kdy se dva jedinci vzájemnýma ústupkama nakonec naprosto připraví o život v klamné iluzi, že konečně začali žít. On trávil své romantické večery u aromatických svíček, vodil se za ručičky v parku a oslovoval své bývalé "lásko", zatímco se ona vedle v hospodě účastnila velkých oslav úterý nebo pořvávala "Pražský kurvy to jsme my!" na fotbalovym derby.

On ji přesvědčil, že tomu je konec, a že se změnila, ona ho přesvědčila o tomtéž.

Už nebude odcházet z hospody s kapsou narvanou vizitkami na kdejakého právnika i ledabyle načmáranými čísly na otrhaných podtáccích.
Už nebude spát každý měsíc s novým modelem, který nápadně připomíná kopii toho předchozího.
Už nebude vnímat chlapa jako jakousi neforemnou chlupatou věc, co žije na gauči a příležitostně vyměňuje žárovky.

Ne. Slíbila, zatímco nosem vyfukovala kouř poslední cigarety s pořadovým číslem 189 a projistotu do sebe obrátila placatku s Rakií.

A tak začal nový vztah. Vztah dvou různých lidí z rozličných světů, co si řekli, že by bylo hezké spolu vybudovat planetu.

Maybe a relationship is just two idiots who don't know a damn thing except the fact that they are willing to figure it out together