Jak nežít svůj život

5. února 2018 v 14:58 | Hang_(over)_man |  Padat si v oblacích a létat tvrdě na zem
Au. Tak mozek se ještě nevrátil a tělo trpí. Prohmatává si bolístky předešlých nocí, prohlíží si zkázu způsobenou v domě, počítá vyprázdněné flašky. Suma sumárum vydařený rande.

To se takhle seznámíte s nějakým pomateným týpkem v noční tramvaji a můžete s ním jet třeba na Háje, protože tam nikdo z vás nebydlí. Co by to taky bylo za večírek, kdybyste neprochlastala svý poslední prachy a nemohla tak okrást pokladní u Alberta o korunu? Nestihnete se naučit na zkoušku, nastydnete.

Jasně, tak toho potřebujete ještě někdy vidět, napadne vás totiž, jestli nemáte problém.

Ale jak snadné je se znovuzamilovat?

Těžké. Nemožné. Máte v posteli několik dní slibného člověka, ale jediné, co vám po něm zbyde je všudypřítomná vůně pracího prášku.

A tak jdete na radne s touhle vaší opilou verzí Jima Carreyho, abyste si pofoukala jednu bolístku, omluvila diletace v čase a trhliny do světa, ale po večeři se poserete, a pak ho taháte do nonstopu na výplach žaludku vodkou. Doprovodíte ho domů, protože je na káry. Jasně, máte problém.

No a když jdete na káry domů vy, potkáte na ulici odstavený BMW na blikačkách. Ne, nebyl důvod, proč byste mu měla věnovat pozornost, ale přecijen, je to nová řada a bliká a vy jste se právě znovuzamilovala!

Jdete se zeptat, jak můžete pomoci. Můžete, vypila jste půl flašky vodky. Týpek na vás rozpačitě kouká, zatímco vy mu koukáte na motor, a trvá si na svém, že mu nijak nepomůžete. Chyba! Jste neohroženě opilá, jistě mu uvaříte čaj jen co zacouvá do vaší garáže!

No skvělý rande, škoda už jen, že vyvrcholilo s někým jiným. Ale je ten postorgasmický pocit fakt nějaký jiný, když je to s majitelem někoho, koho skutečně milujete!

Write when drunk. Edit when sober. Marketing is the hangover.
-A. Sanghi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama