Dopis pro klitoris

20. března 2018 v 2:24 | Vaginální chorobopis |  Padat si v oblacích a létat tvrdě na zem
Kdyby přijel, mohl by mě ojet a odjet, říkám si.

A skutečně, někdo si nasazuje trenky s takovou panikou, značným zděšením a narůstajícím tikem, že si do jedné nohavice strčí nohy obě a nakonec mu z kalhot i tak čouhá cedulka, jiný si navíc dopřeje sprchu a někdo si chce potom ještě chvíli povídat.

Ale přijel Carrey s krabicí od pizzy a pizzou a povídal a povídal, až usnul. Což je těžká violance všech zásad mileneckého poměru, jehož golden rule zní: "Nepřespávat!", alespoň ne pokud to není omluvitelné z nějakých všeobecně přijímaných důvodů, jakýmižto může být kupříkladu stav blízký otravě alkoholem.

Samotnou mě to tak vykolejilo, že jsem po celou noc pro jistotu nezamhouřila oka, a nemusela tak nosit na svědomí, že jsme spolu spali v jedné posteli bez styku a chlastu. Ráno jsem ho s úlevou odprovodila ke dveřím, rozloučila se širokým zívnutím a šla konečně v klidu spát.

To je pocit zamilovanosti fakt pryč s prvním přespáním? Možná je sexuální touha, napětí a vášeň vlastně totéž. Nebo alespoň snadno zaměnitelná bublina, co časem praskne a zjistí se, že jeho penis zdaleka nebyl tak unikátní a moje vagína taky ne nenahraditelná, a že si jinak vlastně zas až tak moc nerozumíme.

Napadlo mě, že jsem se snad úplně z každého svého počínajícího vztahu snažila nějak šikovně vysoukat, nemaje validní důvod jen pochybný pocit nicotnosti a upřímné snahy se ze slova vztah neosypat. Ale nakonec jsem ukojila hlad té krvelačné stvůry uvnitř, lascivní bestie otevírající pysky, namísto čerstvého masa suchary..

Nope, not this time! Volám svýho dispečera a jdeme rovnou na věc. Tak to mám ráda, tak tomu rozumím. Hra, co má jednoduchá pravidla, ještě nemusí být vůbec zlá.
Odprovázím ho ke dveřím a loučím se širokým úsměvem.

Ale seriózně, tohle bylo naposled...
Dalšímu kdo přijde, hodím do kalhot už led!

"It's not true that I had nothing on. I had the radio on."
-Marilyn Monroe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama