S tužkou v ruce světu vstříce

1. března 2018 v 1:57 | Xena ve městě |  Padat si v oblacích a létat tvrdě na zem
Jsem namíchnutá. Musim svýho krásnýho leteckýho dispečera ponořit do krvavý vany (jen imaginární!).
Nasypu tam piraně a zatopim mu pod ní, jako by to udělali samotní mistři s rohama.

Taky jsem mu to hned řekla: "Dala bych si Tě k večeři.." Nicméně to pochopil asi trochu jinak, než žě pěkně křupavýho s barbeque omáčkou a hranolkama.

No a pozval mě před tréninkem k sobě na čaj. Říkám si, jistě mi šálek teplého čaje před tréninkem udělá dobře. Bylo toho víc, co mi udělalo dobře. Jemu ale hrneček čaje asi už tak dobře neudělal, neboť se na mě rozzlobil.

Co to sakra je s tím pravidlem třetího rande?!
"Bereš prášky?"
"Hele já už musim jít." Oblékla jsem se, dojedla kiwi a utekla.

Po celé dvě hodiny jsem byla zaplavena střídavě vyčítajícími, rozhněvanými, střídavě kňouravými, ubrečenými a ublíženými zprávami o tom, jak jsem si mohla dovolit se s ním na třetím rande nevyspat.

Je to vlastně docela úsměvné, protože o víkendu jsem byla v Amsterdamu a spala jsem na hradě! V luxusní vířivce jsme popíjeli italské červené ročník 1999 a odkládali jsme pecky od oliv do stříbrných mističek na stolečky ze slonoviny.
Povlečení bylo jemné, saténové a zklouzávalo po kůži, nad námi visel lustr nejspíš už po několik století. Řekla jsem mu, že nic nebude a on to vzal.

Měli tam dokonce hrobky, kosti a lebky. Zkoušela jsem si s ní házet, ale jeho oceánové oči mě sjely káravým pohledem. Do barokní vany jsem se ale nezapomněla vyčůrat a on mě přitom držel za ruku, a pak jsme si příjemně opilí hráli na delfíny.
Byl v pohodě, né jako tendlencten dispečér. A to má zámek! Což mě připomíná, že s tužkou v ruce se po světě budu nějakej čas dívat raději jenom autobusem.

No fakt mě ten dispečer dopálil. Mám ráda chlapi, kteří pokorně, s ledovým klidem a lehkovážnou nonšalantností snáší sexuální úděl, který jim přidělím.

Ledaže se dnes čaj rovná styk.

A co vy u čaje maté?
Také to tak máte?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama