Fuckologie

30. května 2018 v 18:00 | ÚchyLOVE |  Sexuální DE(p)RIVACE aneb jak roz(m)nožit množiny
Říkali jí, že je zamilovaná. Nebyla. Byla chudinka jenom posedlá.
Byl to sice ten nejvyšší stupeň posedlosti. Taková ta úroveň obsese, která vás naprosto paralyzuje, zbaví veškeré soudnosti, nastěhuje vám náhodně se vyskytující osobu do všech zákoutí vaší mysli a ještě z vás udělá oběť vaší vlastní fantazie.


Skutečným nebezpečím jsou tyto iluzorní vlastnosti lásky, neboť dávají vzniknout nepřebernému množství více či méně ufňukaných románů, dětí a spoustě dalších zbytečností.


Ona ale nemohla psát romány. Vždyť neměla ani čtenáře jejího blogu nabytého trefnými anekdotami a jedním kuriózním charakterem střídající druhý každým dalším odstavcem. Kdo by pak asi četl nějaký sáhodlouhý román o poloplešatém hrdinovi v pantoflích?


Celé smýšlící ústrojí bylo každopádně nakonec zcela připraveno i o poslední zbytky zdravého rozumu.
Okupace hlavové oblasti hormony odpovědnými za rozmnožování byla dokončena.

Centrum zodpovědné za pocity hladu vystřídalo počítadlo kalorií, kterých by snad mohl zpozorovat při nasazování kondomu a nakonec ještě od celé akce upustit.
Navíc efektu břišáků lze docílit mnohem pohodlnější cestou prostého hladovění a ušetřený peníz ještě zainvestovat do zelených kontaktních čoček. Protože co když s vámi nespí prostě jenom proto, že ho slastí přivřený oči vzrušují víc zelený než ty hnědý? Dobrým nápadem je rovněž budit se ze spánku a přihlašovat se na Messenger, aby to v noci jakože vypadalo, že se někde strašně dobře bavíte a brzy ráno zase, že už jste na nohou na cestě do fitka.

I když to vlastně nedělejte, protože celá vaše vydřená figura hodinami cardia a věčného odříkání je přirozeně jen výsledek vaší naprosté ignorace a pouhopouhý týden decentní snahy sportovat by z vás zajisté udělal další Pamelu. Jo a masturbujte třikrát denně nad jeho černobílou fotkou a zkuste si nepřipadat jako naprostý zoufalec a úchylný pitomec.


Význam těchto praktik je přirozeně pochybný, ale to se už tak občas stává, když vás hormony připraví o inteligenci.

A tak nezbývalo udělat nic jiného, než to jediné, co vlastně od samotného počátku udělat chtěla, ale bylo jí to z jí neznamých důvodů odpíráno, totiž vyspat se s ním.


No a protože vždycky chceme hlavně to, co nemůžeme mít, čím víc ji odmítal, i když měl v trenclích zrovna diskotéku, tím víc ho musela mít. Toužila po tom se s ním vyspat, ošukat ho jako věc, oblíknout se a odejít a zas si žít svůj život.


Celou tu dobu se samozřejmě jedná o mojí kamarádku, já takhle blbá nejsem žejo. Ale stejně musím vymyslet, jak se pozvat k chlapovi do postele (protože z vlastního domu se jaksi blbě odchází) a znásilnit ho způsobem, aby si nešel stěžovat na služebnu strážců zákona a navíc se ještě snažil podat uspokojující výkon?

Dík za rady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama