Budoucnost v kufříku

14. června 2018 v 15:48 | Děvka to je povolání. Kurva to je nátura.
Noc s Carreym byla naprosto nezapamatovatelná. Měl v sobě moc béčka, když tancoval poledance u hromosvodu. A co teprve to ráno, co jsme zjistli, že jsme k němu z blíže nejasných důvodů přitáhli část dopravního značení, střešní tašku a dlažební kostku? Pravdou je, že jsem teda vždycky chtěla ukrást semafor. A když už ne celej, tak alespoň po částech. Třeba žárovky by se mohly hodit, že?

Uplynul skoro týden od našeho "sbohem", a ačkoliv se mi kvůli nenaplněné životní lásce chtělo prvních 20 minut intenzivně umřít, dojít na kraj světa a z něj spadnout, nakonec jsem nedošla ani domů a už jsem v ruce třímala obrovskou kytici. Takovou tu, co jsem až do teď vídávala pouze ve filmech nebo z bezpečné vzdálenosti občas na svatbách, protože žádnému mému nápadníkovi jaksi nepřípadalo vyhodit 2500,- za kytku jako dobrý nápad.

Co bylo v ruce druhé je ovšem ještě o kousek zajímavější, neboť tam se ocitlo 10 000,- za to, že s nějakým cizím pánem s kufříkem půjdu na oběd. A nalijme si čistého vína, já měla hlad.

Že na staré lásky lze zapomínat s rukou v kalhotkách v posteli těch nových, víme všechny.
Že už dávno neotevírám knihy (což je samo o sobě dost úsměvné, protože z nějakého důvodu ještě pořád studuji), a nyní nově s peněženkou ani klín, bylo ovšem zajímavé zjištění.

Nechat si platit za sex není zlé. Ale nechat si platit za jeho odmítání je můj splněný sen.

A tak teď mám nějakého mafiána utopeného v penězích, co mi vozí domů drahé dárky a hází do schránky obálky s penězi.

A já nevím, jak se cítit, co si myslet, jak tuhle hru hrát a jediné, co vím je, že to asi bude dobrá zkouška mého lidství, v níž se dozvím, jak si stojí moje morálka.

Život není o penězích, je to o lásce. No a já miluju peníze
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama