Kiss me hard before you go

10. června 2018 v 14:49 | Dystrofie srdečního svalu
Mám co jsem chtěla. Sexuální akt, nebo snad spíš přesněji tříhodinovou přehlídku všeh poloh kamasutry.

Zase to nebylo jako psal magazín, ani jako to porno, co jsem s ním v duchu už tak stokrát natočila. Bylo to tak strojený, že jsme se nedokázali udělat ani jeden, ale bylo jaksi trapné přestat se o to snažit dřív, než se o nás začaly pokoušet křeče a mdloby.

Po sexu mi řekl, že ke mně chová nějaký city, že mě má rád, ale že se bojí se do mě zamilovat a pustil mi nějakou psycho scénu z nějakýho podivnýho filmu, kde si dva feťáci vyznávají lásku. Básnil o tom, o jak silný citový pouto se jedná, že je to takový absolutní propojení dvou lidí, a že mu to připomíná nás dva.

Vhrkly mi slzy do očí, ale nebyla jiná možnost než zůstat silná a nechat ho být, natrápila jsem se už dost.
Řekla jsem mu tím nejhrubějším způsobem, že jsem do něj zamilovaná byla, a že to je důvod proč jsem ho musela dostat do postele, protože pak to vždycky přejde. A že je super pocit být konečně zas svobodná, a že se oblíknu a už se nikdy neozvu.

Nemohl tomu uvěřit. Ještě to ráno sex pořád odmítal se svojí věčnou obavou, že by se pak něco změnilo a už bychom se nevídali. Zalhala jsem, že není důvod, proč by se mělo cokoliv měnit s přesvědčivostí svině, co řekne cokoliv, aby dostala co chce - sex co změní všechno.

V očích měl podivnou úzkost, že se stalo přesně to, čeho se bál, a že s tím nemůže nic dělat, že jsem ho využila a teď o mě přišel.
Uprosil mě na poslední pusu a já si dala záležet, abych dávala najevo, jak moc mi to je nepříjemný a nic mi to už neříká.

"Sbohem Carrey" řekla jsem a poprvý v životě jsem se na něj neusmála a nekoukla na něj jako na Boha.
A ačkoliv mě to zcela jistě bolelo víc než jeho, z té situace prostě nebylo důstojnějšího odchodu než vykročit ulicí do nového dne s širokým úsměvem člověka, co právě překonal sám sebe, vytrhl si srdce z hrudi a nechal ho dobušit v peřinách lásky, co mohla být všechno jen ne šťastná.

And that's when you know it's over. As soon as you start thinking about the beginning, it's the end.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bomb it bomb it | E-mail | Web | 11. června 2018 v 5:24 | Reagovat

I like your post.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama