V pasti vlastní slasti

21. června 2018 v 13:44 | Princezna se zlatou kundou na čele |  Sexuální DE(p)RIVACE aneb jak roz(m)nožit množiny
V mým domě to vypadá jak v květinářství, v duši jako v ranním nonstopu, každý cíp peřiny zavání jinou kolínskou a já se bojím, abych náhodou třeba nezapomněla si vůbec vytvářet vlastní sliny.

Ve svém vlastním domě se cítítm jako v hotelu. Nechybí mi hotelové pantofle, hotelové ručníky, hotelová mýdla a ranní checkout.
Občas si pletu jména, někdy i tváře a děsivě často začínám větu slovy : " Tos byl ty, co .... ?"

Jsem na tom dokonce tak špatně, že když před mým domem zastaví auto, zůstanu stát do posledního okamžiku v nejistotě, kdo z něj asi tak vystoupí a komuže to mám udělat další čárku do své knihy návštěv.

Každému pak řeknu: "Tohle jsou ty Tvoje pantofle.", čímž vyloudím takový přihlouplý úsměv na jejich tvářích, čemuž se upřímně pobavím, přihlédnu-li k faktu, že mám pantofle jenom jedny, že jsou erární, a že z představy, co na nich musí žít, se mi zvedá kýbl.

Nepamatuju si jejich telefonní čísla, místa bydliště, roky narození, kam chodili do školy nebo jestli mají třeba zvíře, děti nebo přítelkyni. Zásadně jim dávám přezdívky podle jejich povolání, což začíná být docela ošemetné, protože Podnikatelů mám už asi deset.

Přibližně třikrát denně mi cinkne zpráva, jestli nechci dovézt jídlo, pivo, cigarety, víno, vodu, colu, čokoládu, peníze, stůl, kytku nebo časopis, jestli nechci odněkud přivézt nebo naopak odvézt, popovídat si, poradit nebo s něčím pomoci. A já se nedokážu ubránit pocitu, že v životě možná už nic víc vlastně ani nepotřebuju.

Moje vagína by si zasloužila vlastní webové stránky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama