Reklama na neštěstí

25. srpna 2018 v 14:59 | Sůl nad Au |  Padat si v oblacích a létat tvrdě na zem
Poslední prázdniny mého života se doslova řítí ke svému konci, jako splašený rychlík, co si spletl jízdní řád i cílovou destinaci a ještě u toho navíc hodně kouří a žere.

Vzpomínám si, jak jsem se těšila, že si odpočinu, kdesi naberu energii na celý rok protivného studia a jeho ještě protivnější účinkující, že se zastavím, usměrním, rozhlédnu a vydám se konečně vstříc té zářivé budoucnosti, kde dělám správné věci správnými způsoby a jsem zatraceně šťastná, úspěšná, chytrá, hezká a nehezky bohatá.

Namísto toho jsem však zaplácla celé prázdniny kauzou Mafián. Protože jsem patrně idiot, pro nějž mají cizí prachy větší hodnotu než vlastní ambice, a bez mrknutí oka tak vymění jeho úspěch za svou svobodu.

Jsem dokonce takový idiot, že mě ani po dvou měsících intenzivního přejídání nepřestává dojímat, že někdo vyhodí 5litrů denně za zřádlo,a tak se za každým účtem culím jako tříleté dítě, které právě dostalo svoje první lízátko a prohrabávám si vlasy ve snaze vytvořit si na hlavě blonďatou sexy hřívu, která by dotyčného ujistila o tom, že koupě Moeta byl zajisté ten nejlépe investovaný peníz jeho života.

A tak můj oblíbený celozrnný kuskus již delší dobu bez povšimnutí v klidu plesniví ve svém privátním šuplíku, a brambor s knedlíkem mokvajíce v rychlovarné konvici se do mé knihy receptů: 'Vaříme pro jednoho v mikrovlnce' pravděpodobně už nikdy nepodívají. A je zas o ambici méně.

Za tu dobu, co ho znám, jsem do sebe obrátila něco přes 400 vychlazených půllitrů, zhruba 70 panáků, 13 lahví vína, vykouřila jsem 1240 cigaret a zlomila pět mužských srdcí, z nichž mi očí šestero dokonce promáčelo halenku. Přestala jsem cvičit, chodit na rande po Tindru i tajně brečet v noci do polštáře. Přibrala jsem 7 kilo, dostala tabletky proti mykóze, ačkoliv to je asi přežitek, protože jemu a jeho penisu vnucuju tu mast s úspěšností aktualizace systému Windows 8, dostávám dárečky za měsíční plat manažerů pražských podniků a hraju si na zlatoukobku.
Protože rychlejší než 69 na drátě je 375 na opasku.

Je lepší být hezká než chytrá, protože průměrný chlap lépe vidí než myslí

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 26. srpna 2018 v 15:08 | Reagovat

Ty bys jen kopulovala. :)

2 Naivka Naivka | 27. srpna 2018 v 19:03 | Reagovat

Jsi idiot. A po přečtení se mi chce zvracet. Je to smutný a nechutný zároveň. Až mi je tě líto. Jak je někdo schopný tak klesnout.
Ale hej, když to máš tak ráda ...
... tak hodne štěstí ve vyžírkovaní :D, dokud je na tebe aspoň nějakej pohled. Ona krása je pomíjivá věc, co bude pak?
Kazdopadne, každý je strůjcem svého neštěstí. Tak hodně štěstí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama