Nevěra, odpustit či opustit?

11. října 2018 v 19:34 | Brouci v hlavě |  Sexuální DE(p)RIVACE aneb jak roz(m)nožit množiny
Na mafiána záhy poté, co jsem ho nějakým nepochopitelným nedopatřením začala mít vážně docela dost ráda, vyplavalo na povrch, že mě podvádí.

Zavolal mi to jeho bývalý nejlepší kamarád, protože to je něco, co si kámoši dělají, a tak si půjde sednout, protože to je zase něco, co pak děkají kámoši na oplátku.

Nedávno se mě ptal, když jsem mu donesla rýži s kari pod nos až před televizi, proč každá holka dělá pořád kari s rejží.
Ted už vím, že kdyby neběhal furt za ženskejma, nemusel žrát pořád rejži.

Měla bych se s ním rozejít, protože důvěra je něco, co zklameš jenom jednou, když třeba zrovna náhodou neumíš počítat do dvou.
No ale protože my máme počty rádi a matika nás baví, počítáme na všech čtyřech byty po celé republice, které obývají zkušenostmi nezatížené děti ochotně se odměňující protislužbou, když mu při vybírání nájmu spadnou kalhoty.

Pokud je úkolem manželky utratit tolik, aby v žádném případě nezbylo na milenky, pak nutně potřebuju novej palác.

Ale je to životní lekce, co Ti nasadí brouky do hlavy i vagíny. Díky tomu si teď můžu představovat, jak se moji bičíkovci perou s těmi jejími v mojí děloze nebo jak na jeho penisu mají HPV zrovna Octoberfest.
Připadám si vlastně zase jako malé dítě, které se bojí děsivých příšerek, co mu chtějí ublížit, s tím rozdílem, že tohle je sice v mikrosvětě, zato ale zcela reálné.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Platan Platan | E-mail | Web | 14. října 2018 v 20:04 | Reagovat

Podľa mňa sa nevera neodpúšťa, ale je to individuálne. Poznám ľudí, ktorí tak urobili a sú spokojní :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama